forex trading logo

Home
Zespół Szkół w Skrzeszewie
Młodzi głosują! PDF Drukuj Email

22 maja 2015 w Zespole Szkół w Skrzeszewie przeprowadzono wybory na prezydenta – odbyły się one w ramach ogólnopolskiej akcji „Młodzi głosują!”. Stanęło do nich dwóch kandydatów – Michał Zupka i Przemysław Znamierowski – obaj z II klasy gimnazjum. Kandydaci przeprowadzili kampanię, w glosowaniu udział wzięli uczniowie klasy VI oraz I-III gimnazjum. Zwycięzcą został Michał Zupka z 74% poparciem. Frekwencja podczas wyborów wyniosła 92,8%. Organizatorem akcji była klasa II gimnazjum, opiekunem – pani Barbara Mazurczak.


 
Warsztaty z komunikacji interpersonalnej PDF Drukuj Email

21 maja 2015 roku w Zespole szkół w Skrzeszewie przeprowadzono warsztaty z zakresu komunikacji interpersonalnej. Uczniów podzielono na grupy wiekowe a tematyka warsztatów były następująca:

- klasy I-III – Nerwy do konserwy

- klasy IV-VI - Mini trening komunikacji rówieśniczej

- klasy gimnazjalne - Odpowiedzialność = konsekwencje.

Uczniowie zapoznali się z prezentacją multimedialną, wysłuchali prelekcji oraz praktycznie ćwiczyli zasady współpracy z innymi.

 
Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej PDF Drukuj Email

Uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Skrzeszewie stanęli na podium na Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Zawody odbyły się 19.05.2015 w Siedlcach. Srebrny medal w pchnięciu kulą zdobył Sebastian Nowakowski z wynikiem 12,82m.Brązowy medal w tej samej konkurencji wywalczył Jan Kupa pchając kulą 11.45m. Debiutująca na zawodach Milena Antoniak uplasowała się na IV miejscu w skoku w dal. Chłopcy spróbują swoich sił na VII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce.

 

 
Awans do regionu w lekkiejatletyce PDF Drukuj Email

Uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Skrzeszewie 11 i 15 maja brali udział w zawodach lekkoatletycznych – eliminacjach do igrzysk regionalnych, które odbyły się Kosowie Lackim. Gimnazjaliści ze Skrzeszewa zdobyli medale w następujących konkurencjach:

· Sebastian Nowakowski – II miejsce w pchnięciu kulą

· Jan Kupa – III miejsce w pchnięciu kulą

· Milena Antoniak – I miejsce w skoku w dal

Miejsce na podium w Kosowie Lackim zapewniło im awans do zawodów na szczeblu regionu.

 

 
Zawody Lekkoatletyczne PDF Drukuj Email

 

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 31


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.