forex trading logo

Home
Zespół Szkół w Skrzeszewie
Audycja muzyczna w Skrzeszewie PDF Drukuj Email

29 maja dzieci z przedszkola oraz klas I-III wzięły udział w audycji muzycznej. Utwory wybrała, przygotowała oraz wykonała na pianinie uczennica klasy III gimnazjum - Adrianna Bochaj. Ada w tym roku kończy ognisko muzyczne w klasie fortepianu u pani Krystyny Kowalewskiej. Dzieci wysłuchały:

1. Dla Elizy Ludviga van Beethovena

2. Marsz turecki Wolfanga Amadeusza Mozarta

3. Inwencja dwuglosowej nr. 1 C dur Jana Sebastiana Bacha

4. Nokturnu Es dur Fryderyka Chopina

Wprowadzenia do poszczególnych utworów przygotowała p. Magdalena Chomać.


 
Wizyta w "Verifis" - Wyrozęby PDF Drukuj Email

Dnia 20 maja klasa III gimnazjum  w ramach doradztwa zawodowego, odbyła wizytę w zakładzie pracy "Verifis" - Wyrozęby - Podawce.

 
Młodzi głosują! PDF Drukuj Email

22 maja 2015 w Zespole Szkół w Skrzeszewie przeprowadzono wybory na prezydenta – odbyły się one w ramach ogólnopolskiej akcji „Młodzi głosują!”. Stanęło do nich dwóch kandydatów – Michał Zupka i Przemysław Znamierowski – obaj z II klasy gimnazjum. Kandydaci przeprowadzili kampanię, w glosowaniu udział wzięli uczniowie klasy VI oraz I-III gimnazjum. Zwycięzcą został Michał Zupka z 74% poparciem. Frekwencja podczas wyborów wyniosła 92,8%. Organizatorem akcji była klasa II gimnazjum, opiekunem – pani Barbara Mazurczak.


 
Warsztaty z komunikacji interpersonalnej PDF Drukuj Email

21 maja 2015 roku w Zespole szkół w Skrzeszewie przeprowadzono warsztaty z zakresu komunikacji interpersonalnej. Uczniów podzielono na grupy wiekowe a tematyka warsztatów były następująca:

- klasy I-III – Nerwy do konserwy

- klasy IV-VI - Mini trening komunikacji rówieśniczej

- klasy gimnazjalne - Odpowiedzialność = konsekwencje.

Uczniowie zapoznali się z prezentacją multimedialną, wysłuchali prelekcji oraz praktycznie ćwiczyli zasady współpracy z innymi.

 
Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej PDF Drukuj Email

Uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Skrzeszewie stanęli na podium na Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Zawody odbyły się 19.05.2015 w Siedlcach. Srebrny medal w pchnięciu kulą zdobył Sebastian Nowakowski z wynikiem 12,82m.Brązowy medal w tej samej konkurencji wywalczył Jan Kupa pchając kulą 11.45m. Debiutująca na zawodach Milena Antoniak uplasowała się na IV miejscu w skoku w dal. Chłopcy spróbują swoich sił na VII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce.

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 32


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.