forex trading logo

Home
Zespół Szkół w Skrzeszewie
"Domek Małego Jezusa" PDF Drukuj Email

W grudniu 2015 roku w Zespole Szkół w Skrzeszewie przeprowadzono szkolny konkurs na projekt domu, w którym może zamieszkać Nowonarodzony Syn Boży. Był on skierowany dla uczniów klas I-VI szkoły podstawowej. Udział w nim wzięło 18 dzieci. Jury w składzie - pani Beata Kurowska oraz pani Elżbieta Szymaniak postanowiło wyróżnić następujące osoby: Natalia Pietranik, Mateusz Wasilewski, Natalia Włodarczyk, Klaudia Antoniak, Sylwia Bojar. Jako nagrody otrzymali płyty kolędowe nagrane przez Drohiczyńskie Warsztaty Muzyki Liturgicznej. Organizatorem konkursu była pani Magdalena Chomać.


 
Akcja "Góra Grosza" w Skrzeszewie PDF Drukuj Email

Akcja Góra Grosza organizowana była w szkołach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 23 listopada do 4 grudnia 2015 roku. Zespół Szkół w Skrzeszewie w pomoc dzieciom z domów dziecka włączył się już kolejny raz. Zbiórkę przeprowadził Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej a koordynowały ja Weronika Jadczuk i Natalia Abramczuk wraz z p. Izabelą Mikołajczuk - opiekunem SU szkoły podstawowej. W ciągu dwóch tygodni udało się zebrać 262, 64 zł. Pieniądze do koordynatora - Towarzystwa Nasz Dom zostaną przekazane na początku stycznia 2016 roku. 
Wizyta Mikołaja w przedszkolu PDF Drukuj Email

Wzorem lat ubiegłych do Przedszkola w Skrzeszewie 7 grudnia przyszedł Święty Mikołaj. Dzieci powitały miłego gościa piosenką. Otrzymały piękne prezenty, które sprawiły dużą radość. Dla wielu dzieci było to pierwsze spotkanie ze Świętym Mikołajem, co wzbudziło ogromne emocje.


 
Przedszkolaki ze Skrzeszewa dekorują pierniczki PDF Drukuj Email

W piątek 4 grudnia nasze przedszkole pachniało świątecznymi pierniczkami. Jedna z mam przyniosła własnoręcznie upieczone pierniczki i zrobiła kolorowy lukier. Dzieci chętnie zabrały się do ozdabiania ciasteczek. Była to wielka frajda przypominająca świąteczne zwyczaje. Dzieci zabrały pierniczki do domu aby powiesić je na choince.


 
Koncert pana Romana Brochockiego w Zespole Szkół w Skrzeszewie PDF Drukuj Email

19 listopada 2015 roku uczniowie z Zespołu Szkół w Skrzeszewie mogli zobaczyć, usłyszeć oraz poznać historię i zasadę działania 9 instrumentów - akordeonu, harmonijki ustnej, fletni pana, okaryny, ligawki, trąbki, banjo, bałałajki i sazu. Podróż w świat instrumentów możliwa była dzięki panu Romanowi Brochockiemu, sokołowskiemu artyście-muzyku.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 35


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.