forex trading logo

Home
Zespół Szkół w Skrzeszewie
„Posłańcy Świętego Mikołaja”. PDF Drukuj Email

W sobotę 17 stycznia 2015 roku odbyła się w Przedszkolu w Skrzeszewie „ Choinka Noworoczna”. Dzień ten był wyjątkowo uroczysty, gdyż tego dnia odwiedził nas Święty Mikołaj. Prezenty zostały zakupione przez Fundację „Antiqua” w ramach akcji „Posłańcy Świętego Mikołaja”. Pomysłodawcą tego wydarzenia był pan Maksymilian Chałupka. Wcześniej dzieci samodzielnie rysowały „Listy do Świętego Mikołaja” . Z niecierpliwością czekały na wymarzone prezenty. Przedszkolaki wykonały kolorowe podziękowania dla Fundacji Antiqua. Podczas spotkania pięknie odśpiewały dla Świętego Mikołaja i rodziców kolędy . Była to też okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom tej wspaniałej akcji.


 
Ślubowanie klasy I - Dzień Niepodległości PDF Drukuj Email

Zdjęcia ze ślubowania w zakładce "Galerii zdjęć"

 
Mój najpiękniejszy różaniec PDF Drukuj Email

Przez cały październik 2014 roku uczniowie szkoły podstawowej i klasy "O" z Zespołu Szkół w Skrzeszewie wykonywali różaniec według własnego projektu. Dzięki temu powstały one z: kasztanów, kukurydzy, jarzębiny, koralików, żołędzi, orzechów, drucików, gumek, włóczki, fasoli, makaronu, bibuły a nawet żelków. W konkursie udział wzięło 45 dzieci.


 
Konkurs Piosenki Patriotycznej w Sterdyni PDF Drukuj Email

6 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni odbył się V Konkurs Piosenki Patriotycznej. Udział w nim wzięło 25 podmiotów muzycznych - solistów i zespołów. Zespół Szkół w Skrzeszewie reprezentował Szymon Dzikowski oraz zespół Kaprysiątka, który tworzą uczennice klas IV i V. Decyzją jury Szymon Dzikowski otrzymał I miejsce w swojej kategorii i podczas Koncertu Galowego 11 listopada 2014 roku zaśpiewał piosenkę "Dziś idę walczyć mamo".


 
Dbamy o środowisko - baterie PDF Drukuj Email

Skrzeszewskie przedszkolaki wzięły udział w konkursie organizowanym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego,,Baterie zbieramy –
wspólnie o środowisko dbamy”. W dniach 29 IX- 21 X 2014 dzieci zebrały duży karton zużytych baterii. Zaangażowały do zbierania całe rodziny.
Akcja bardzo się spodobała i nowy karton na zużyte baterie na stałe zagościł w przedszkolu.

 

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 29


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.