forex trading logo

Home
Zespół Szkół w Skrzeszewie
Rozpoczynamy rok szkolny 2014-2015 PDF Drukuj Email

 
Chrońmy pszczoły - zajęcia edukacyjne w pasiece Państwa Kunickich PDF Drukuj Email

Uczniowie klas V i VI wzięli dział w spotkaniu o tematyce pszczelarskiej "Chrońmy pszczoły - zachowanie tradycyjnych zawodów i zwyczajów",
które odbyło się w Nadbużańskiej Pasiece Państwa Kunickich w Skrzeszewie.

 

Pozostałe zdjęcia w galerii

 

 
„Syn Boży - głosi Królestwo Boże” - laureaci w konkursie diecezjalnym PDF Drukuj Email

8 maja 2014 roku w Zespole Szkół w Sabniach odbyło się podsumowanie diecezjalnego konkursu plastyczno - literackiego, zatytułowanego: „Syn Boży - głosi Królestwo Boże”.
Wśród nagrodzonych znalazło się sześcioro uczniów z Zespołu Szkół w Skrzeszewie. Bartek Sobieszczuk (kl. IV), Olga Bojar (kl. III) oraz Dominika Antoniak (kl. II) zostali wyróżnieni za wykonanie prac plastycznych na temat przypowieści Pana Jezusa. Natalia Abramczuk, Weronika Jadczuk i Monika Iwaniuk wraz z opiekunem Magdaleną Chomać zajęły I miejsce w kategorii projekt edukacyjny - w ramach niego przygotowane zostało przedstawienie kukiełkowe pt. "Przypowieść o dobrym pasterzu" dla dzieci z przedszkola i klasy "0". W pracy nad projektem brali udział wszyscy uczniowie klasy IV. 

 
XXI Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej PDF Drukuj Email

Religijnie i patriotycznie

Około godziny 19 zakończyło się posiedzenie jury Przeglądu XXI Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2014. Odbył się on dziś (15 maja) w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni. Uczestniczyło w nim 48 zespołów i prawie 260 wokalistów z powiatów sokołowskiego i węgrowskiego.

Decyzją jury do finału w Bielsku Podlaskim zakwalifikowano 16 zespołów. Na pierwszym miejscu znalazł się „Cuncti Simus Concanentes” z Zespołu Szkół w Skrzeszewie z piosenką „Uczył nas”.


 

 
Rozwiązanie ogólnopolskiego konkursu „Mój Anioł Stróż” PDF Drukuj Email

13 maja 2014roku w Katolickim Przedszkolu Św. Antoniego w Węgrowie miało miejsce uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Mój Anioł Stróż”.
Na konkurs wpłynęło ogółem 241 prac z terenu całej Polski, z czego nagrodzono 30. Jedną z wyróżnionych osób została Marcelina Kazimierczuk, uczęszczająca do przedszkola w Skrzeszewie. 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 29


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.