forex trading logo

Home
Zespół Szkół w Skrzeszewie
Wycieczka przedszkolaków do teatru PDF Drukuj Email

Tuż po przerwie świątecznej skrzeszewskie przedszkolaki wyjechały do Siedlec. Oglądały sztukę teatralną „Alladyn” w Centrum Kultury i Sztuki. Po spektaklu miały okazję do wspólnej zabawy w sali zabaw „Młynek”.


 
„Dokarmiamy ptaki” PDF Drukuj Email

Zimą trudno jest zwierzętom znaleźć pożywienie, dlatego dzieci z Przedszkola w Skrzeszewie postanowiły dokarmiać ptaki. Jeden z rodziców zbudował piękny karmnik, do którego codziennie przedszkolaki wsypują świeże pożywienie. Obserwacja karmnika i jego gości jest wielką atrakcją. Bardzo dziękujemy panu Grzegorzowi Tomczukowi za wykonanie pięknego karmnika. 

 
Spotkanie wigilijne w Zespole Szkół w Skrzeszewie PDF Drukuj Email

22 grudnia uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół w Skrzeszewie, wzorem lat poprzednich, wspólnie świętowali zbliżające się święta Narodzenia Bożego. W spotkaniu wzięli również udział goście - proboszcz ks. Józef Gierczyński oraz Dyrektor Wydziału Katechezy Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie ks. dr Krzysztof Mielnicki. Uczniowie recytowali wiersze o tematyce świątecznej, które przeplatały śpiewy przygotowane przez scholę Cuncti Simus Concanentes oraz przedszkolaki. Całość zakończyło odczytanie fragmentu Pisma Świętego o Narodzeniu Chrystusa, życzenia pani dyrektor Haliny Getler, księdza proboszcza oraz wspólne śpiewanie kolęd. Montaż słowno-muzyczny przygotowały panie: Katarzyna Dmowska-Niemirka oraz Magdalena Chomać.

 

 

 

 
Wizyta gimnazjalistów w Sejmie, Senacie i na Zamku Królewskim PDF Drukuj Email

16 grudnia 2015 roku gimnazjaliści odwiedzili Sejm, Senat, Zamek Królewski.

 
"Domek Małego Jezusa" PDF Drukuj Email

W grudniu 2015 roku w Zespole Szkół w Skrzeszewie przeprowadzono szkolny konkurs na projekt domu, w którym może zamieszkać Nowonarodzony Syn Boży. Był on skierowany dla uczniów klas I-VI szkoły podstawowej. Udział w nim wzięło 18 dzieci. Jury w składzie - pani Beata Kurowska oraz pani Elżbieta Szymaniak postanowiło wyróżnić następujące osoby: Natalia Pietranik, Mateusz Wasilewski, Natalia Włodarczyk, Klaudia Antoniak, Sylwia Bojar. Jako nagrody otrzymali płyty kolędowe nagrane przez Drohiczyńskie Warsztaty Muzyki Liturgicznej. Organizatorem konkursu była pani Magdalena Chomać.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 38


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.