forex trading logo

Home
Zespół Szkół w Skrzeszewie
Warsztaty z komunikacji interpersonalnej PDF Drukuj Email

21 maja 2015 roku w Zespole szkół w Skrzeszewie przeprowadzono warsztaty z zakresu komunikacji interpersonalnej. Uczniów podzielono na grupy wiekowe a tematyka warsztatów były następująca:

- klasy I-III – Nerwy do konserwy

- klasy IV-VI - Mini trening komunikacji rówieśniczej

- klasy gimnazjalne - Odpowiedzialność = konsekwencje.

Uczniowie zapoznali się z prezentacją multimedialną, wysłuchali prelekcji oraz praktycznie ćwiczyli zasady współpracy z innymi.

 
Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej PDF Drukuj Email

Uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Skrzeszewie stanęli na podium na Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Zawody odbyły się 19.05.2015 w Siedlcach. Srebrny medal w pchnięciu kulą zdobył Sebastian Nowakowski z wynikiem 12,82m.Brązowy medal w tej samej konkurencji wywalczył Jan Kupa pchając kulą 11.45m. Debiutująca na zawodach Milena Antoniak uplasowała się na IV miejscu w skoku w dal. Chłopcy spróbują swoich sił na VII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce.

 

 
Awans do regionu w lekkiejatletyce PDF Drukuj Email

Uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Skrzeszewie 11 i 15 maja brali udział w zawodach lekkoatletycznych – eliminacjach do igrzysk regionalnych, które odbyły się Kosowie Lackim. Gimnazjaliści ze Skrzeszewa zdobyli medale w następujących konkurencjach:

· Sebastian Nowakowski – II miejsce w pchnięciu kulą

· Jan Kupa – III miejsce w pchnięciu kulą

· Milena Antoniak – I miejsce w skoku w dal

Miejsce na podium w Kosowie Lackim zapewniło im awans do zawodów na szczeblu regionu.

 

 
Zawody Lekkoatletyczne PDF Drukuj Email

 

 

 
Koncert zespołu Limbos PDF Drukuj Email

30 kwietnia 2015 roku uczniowie Zespołu Szkół w Skrzeszewie wzięli udział w kolejnej już lekcji muzyki przygotowanej przez zespół Limbos. Tym razem związana ona była z obezna pora roku – wiosną. Uczniowie wysłuchali fragmentu koncertu „Wiosna” Antonio Vivaldiego, „Tańca kwiatów” – suity z baletu „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego. Można było również usłyszeć współczesne przeboje muzyki rozrywkowej – na przykład „Chwile jak te” Kamila Bednarka.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 33


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.