forex trading logo

Home
Zespół Szkół w Skrzeszewie
Uczniowie z Zespołu Szkół w Skrzeszewie na V Biegu Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj Email

3 maja 2014 roku w Repkach odbył się V Bieg Konstytucji 3 Maja, w którym udział wzięli uczniowie z naszej szkoły. I miejsce w kategorii chłopców klasy III-IV zajął Bartłomiej Sobieszczuk, z brązowym medalem wyjechała także Karolina Bojar uczennica VI klasy. Po dekoracji zwycięzców biegu miało miejsce losowanie wśród złotych medalistów o trzy tablety. I udało się również nam- Bartłomiej został wylosowany i wrócił do domu ze złotem oraz tabletem.

Eliza Sobieszczuk


 
"Karol, który został świętym" PDF Drukuj Email

2 kwietnia 2014 roku, w 9 rocznice śmierci Jana Pawła II dzieci z klas O - IV ze Szkoły Podstawowej w Skrzeszewie pojechały do Siedlec, aby obejrzeć film "Karol, który został świętym". Opowiadał on historię 12-letniego Kacpra, który zostaje na kilka dni pod opieką dziadka. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi warunkami przyrody i życia, snuje opowieść o przyjacielu z dzieciństwa - Karolu. Film był okazją do poznania powojennych losów Papieża, ale również pokazywał, że trzeba bronić swoich wartości oraz słabszych. Przypominał też o wspólnocie - jak mówili jego bohaterowie - razem możemy więcej.

 
Dzień Wiosny - 2014 PDF Drukuj Email

Wzorem lat poprzednich, I dzień wiosny w Zespole Szkół stał się okazja do dobrej zabawy. Tym razem zorganizowano go pod hasłem "Jedna Europa - wiele kultur". Uczniowie poszczególnych klas prezentowali kulturę oraz ciekawe informacje na temat wybranego państwa. Można było również posłuchać piosenek pochodzących z tych krajów, obejrzeć tańce czy spróbować charakterystycznych dla danego regionu potraw. A wszystko w wykonaniu uczniów szkoły. Całość zakończyły wspólne śpiewy karaoke. Dzień zorganizowały samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum.

 
"Cała Polska czyta dzieciom" PDF Drukuj Email

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przedszkolaków ze Skrzeszewa odwiedzili ich starsi koledzy z gimnazjum. Uczniowie kl. I gimnazjum w Skrzeszewie z wychowawczynią p. Radziszewską czytali dzieciom ciekawe książki, zadawali zagadki. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i cukierki. To było bardzo miłe spotkanie.

 

 
Wiersze Brzechwy PDF Drukuj Email

 

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 28


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.